Gdzie pojechać na weekend w Łódzkiem? Odkryj wyjątkowe miejsca

2024-03-28 00:00:00
Gdzie pojechać na weekend w Łódzkiem? Odkryj wyjątkowe miejsca

Województwo łódzkie bywa przez turystów zapominane, choć ma do zaoferowania wiele atrakcji. Rezerwaty przyrody, zabytki, skanseny — tu każdy znajdzie coś dla siebie. Lubisz podróżować mniej oczywistymi szlakami? Sprawdź, gdzie na weekend w Łódzkie warto jechać!

Województwo łódzkie bywa przez turystów zapominane, choć ma do zaoferowania wiele atrakcji. Rezerwaty przyrody, zabytki, skanseny — tu każdy znajdzie coś dla siebie. Lubisz podróżować mniej oczywistymi szlakami? Sprawdź, gdzie na weekend w Łódzkie warto jechać!

Uniejów

Wypad na weekend w Łódzkie polecamy zaplanować do Uniejowa. To jeden z najstarszych ośrodków w Polsce i jednocześnie najmłodsze w kraju uzdrowisko. Jego atrakcje dobrze odzwierciedlają splot historii z nowoczesnością.

Z jednej strony miasteczko przyciąga XIV-wiecznym zamkiem, skansenem Zagroda Młynarska i gotycką kolegiatą. Z drugiej strony furorę robią tu baseny termalne w centrum XIX-wiecznego parku. Wypełnione solanką o temperaturze ponad 30°C umożliwiają przyjemny, zdrowy relaks nawet w chłodniejsze dni. Nie możesz sobie tego odmówić!

Pałac Radziwiłów w Nieborowie

Szykowne wnętrza, luksusowe eksponaty, dzieła sztuki, okraszone wiedzą i duchem historii — to wszystko czeka na ciebie w Pałacu Radziwiłów w Nieborowie. Obecnie mieści się tu muzeum wnętrz rezydencji pałacowej z XVII-XIX wieku. Legenda głosi, że sal bogato wyposażonych w rzeźby, meble, srebra, zegary, zbiory biblioteczne strzegą duchy kardynała Radziejowskiego i Anny Orzelskiej. Może spotkasz ich na swojej drodze?

Po zwiedzaniu pałacu warto zarezerwować sobie czas na spacer po ogrodzie w stylu francuskim. Przejdź aleją lipową, zagub się w labiryncie z bukszpanów i koniecznie poszukaj dwóch platanów zasadzonych ponad 250 lat temu.
Park Romantyczny w Arkadii
W pobliżu Nieborowa znajduje się jeszcze jedno fascynujące miejsce — Park Romantyczny w Arkadii. To XVIII-wieczny koncept powstały z zamiłowania do natury oraz kultury i sztuki starożytnej Grecji. 

Z tego powodu wśród parkowej zieleni co jakiś czas natrafisz na budowle rodem z antyku. Świątynia Diany, Akwedukt, Domek Gotycki, Resztki Cyrku to tylko kilka przykładów. By nie zagubić się wśród najciekawszych zabytków, warto zaopatrzyć się przy wejściu w darmową mapę. Równie dobrze możesz jednak zwiedzać park na swój sposób, chłonąc jego sielską, pełną romantyzmu i ducha dawnych epok atmosferę.

Fajna Ryba i atrakcje Przedborza

Gdzie pojechać na weekend w Łódzkie poza tym? Obierz kierunek na okolice Przedborza. Jest tu najwyższe naturalne wzniesienie w całym województwie łódzkim o intrygującej nazwie Fajna Ryba. Jeśli lubisz wspinaczkę, zdecydowanie warto zdobyć ten niewielki szczyt. Z wierzchołka sięgającego 347 m n.p.m. nie zobaczysz co prawda okolicy — teren jest w całości zalesiony. Już sama wędrówka wśród drzew i zieleni okaże się jednak nie lada przyjemnością.

Aktywność możesz połączyć ze zwiedzaniem Ludowego Muzeum Ziemi Przedborskiej, które mieści się w XVIII-wiecznej dawnej karczmie. Zajrzyj też do kościoła p.w. św. Aleksego w Przedborzu. Choć pochodzi  z 1278 roku, to — wyniku licznych przebudowań — charakteryzuje się teraz głównie barokowym wystrojem.
Niebieskie Źródła

Przyroda ma znacznie więcej do pokazania turystom odwiedzającym Łódzkie. Gdzie na weekend jeszcze warto jechać? Zarezerwuj hotel w okolicach Łodzi i udaj się nad Niebieskie Źródła do Tomaszowa Mazowieckiego. To rezerwat przyrody nieożywionej, stworzony przez krasowe wywierzyska — jedne z najciekawszych w Europie.

Ze spękanych wapieni jurajskich wytryska woda o niebiesko-błękitno-zielonym odcieniu. Ta barwa powstaje w wyniku działania rozproszonego światła słonecznego i zmienia się w zależności od stopnia nasłonecznienia bądź zachmurzenia danego dnia. Niebieskie źródła nigdy nie wyglądają zatem tam samo! A atrakcyjności dodają im jeszcze pulsujące gejzery z piasku podrzucanego przez wodę źródlaną.

Groty Nagórzyckie

W Tomaszowie Mazowieckim warto również odwiedzić Groty Nagórzyckie. To wyrobiska po dawnej kopalni kwarcu działającej w XVIII wieku. Przez imponujące groty (w tym okazałą „Salę Królewską”) wiedzie Podziemna Trasa Turystyczna wzdłuż chodnika górniczego. Oddająca dawne realia tego miejsca ekspozycja porusza wyobraźnię, ukazując trud pracy górników. Zwiedzanie odbywa się z przewodnikiem, który dzieli się historią miejsca, lokalnymi legendami i ciekawostkami związanymi z podziemiami.

Stryków i okolice

Planując wypad w Łódzkie, gdzie jechać jeszcze? Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich, Jezioro Strykowskie i jedno z najważniejszych centrów wakeboardowych w Polsce — tym turystów przyciąga Stryków i okolice. Położona przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A2 miejscowość jest łatwo dostępna z niemal każdego zakątka Polski, co czyni z niej również dobrą bazę wypadową.

Wybierając się na weekend do województwa łódzkiego, weź pod uwagę atrakcyjnie zlokalizowane hotele. A2, Łódź — to właśnie w ich rejonie warto się zatrzymać. Komfortową bazą okaże się Hotel 500 Stryków. Obiekt dysponuje 200 miejscami parkingowymi oraz ekskluzywnymi pokojami i apartamentami różnej wielkości. Szukasz miejsca, gdzie na weekend w Łódzkie pojedziesz solo, z drugą połówką albo całą rodziną? Tutaj znajdziesz miejsce dla siebie.

2024-03-28 00:00:00

Co warto zobaczyć w okolicach Łodzi? Pomysł na jednodniowe wycieczki

2024-03-28 00:00:00
Co warto zobaczyć w okolicach Łodzi? Pomysł na jednodniowe wycieczki

Okolice Łodzi, choć nie w pełni doceniane przez turystów, mają do zaoferowania sporo ciekawych miejsc. Są to zarówno malownicze tereny przyrodnicze, jak i interesujące zabytki. Wiele z nich stanowi idealny cel jednodniowych wypadów za miasto. Szukasz pomysłu na wycieczkę w tej części Polski? Oto co warto zobaczyć w okolicach Łodzi.

Okolice Łodzi, choć nie w pełni doceniane przez turystów, mają do zaoferowania sporo ciekawych miejsc. Są to zarówno malownicze tereny przyrodnicze, jak i interesujące zabytki. Wiele z nich stanowi idealny cel jednodniowych wypadów za miasto. Szukasz pomysłu na wycieczkę w tej części Polski? Oto co warto zobaczyć w okolicach Łodzi.

Grodzisko w Tumie

Oddalony o godzinę jazdy od Łodzi Tum pod Łęczycą stanowi jedną z najciekawszych wsi w okolicy. Jeszcze kilka lat temu turystów przyciągała do niego przede wszystkim romańska archikolegiata łęczycka z XII wieku. W 2022 r. do listy atrakcji dołączyło długo wyczekiwane przez miłośników historii Grodzisko w Tumie. Zrekonstruowany zgodnie z realiami XIII w. gród odzwierciedla najważniejsze elementy zabudowy z okresu średniowiecza. Jest tu m.in. drewniana brama z mostem wjazdowym, wieża, wartownia z punktem widokowym i budynek gospodarczy.

Skansen w Kwiatkówku

Wystarczy udać się kilka kilometrów poza Tum, aby przenieść się w czasie ze średniowiecza do przełomu XIX i XX w. W niewielkim Kwiatówku znajduje się Łęczycka Zagroda Chłopska, która prezentuje zabudowę wiejską na tych terenach w drugiej połowie XIX stulecia. Na turystów czeka np.: gliniana chałupa, studnia z żurawiem, stodoła, ziemna piwnica, wiatrak, kuźnia czy kapliczka. Przekraczając próg wyposażonych typowo dla epoki zabudowań, przeniesiesz się do rzeczywistości sprzed dziesiątek lat. 

Łowicz

Jadąc w okolice Łodzi, co zwiedzać poza tym? Zabytki Łowicza! Centralnym punktem miasta jest unikatowy rynek zaprojektowany na planie trójkąta, otoczony przez architektoniczne perełki. Zobaczysz przy nim zabytkowy ratusz oraz muzeum z zapierającą dech w piersiach barokową kaplicą p.w. św. Karola Boromeusza. 

Wśród obiektów sakralnych zdecydowanie warto odwiedzić bazylikę katedralną również utrzymaną w stylu baroku. Do zobaczenia się tu nie tylko bogate, wypełnione złotem i ornamentami wnętrza świątyni. W jednej z wież zorganizowano Muzeum Diecezjalne prezentujące eksponaty z katedralnego skarbca, m.in. kielichy, monstrancje, rzeźby, dzieła sztuki. Z utworzonego na wysokości 35 metrów punktu widokowego rozciąga się panorama miasta. 

Arboretum SGGW w Rogowie

Tym, co zobaczyć w okolicach Łodzi, nie będą zawiedzeni również miłośnicy przyrody. Czy wiesz, że w tym rejonie znajduje się największe w Polsce arboretum? Arboretum SGGW w Rogowie jest jednym z najcenniejszych w całej Europie. Porasta je aż 2,5 tys. drzew i krzewów na niemałej powierzchni 53 hektarów. Możesz więc udać się tu na leniwy spacer, aby odpocząć i wyciszyć się zarówno wśród znanych, jak i rzadziej spotykanych gatunków roślin. 

W ramach dodatkowej atrakcji polecamy wyruszyć w krótką, ale ekscytującą podróż kolejką wąskotorową. Pociągi kursują między kwietniem a październikiem z Rogowa przez Strzelną do Jeżowa i z powrotem. 

Góra Kamieńsk

A gdyby tak wybrać się na górską wędrówkę w okolice Łodzi? Co zobaczyć? Choć ten rejon nie kojarzy się z górami, jest tu kilka wzniesień do zdobycia. Wśród nich dominuje Góra Kamieńsk — szczyt o wysokości 386 m n.p.m sztucznie usypany w efekcie działalności Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów. 

Dzisiaj to przede wszystkim najpopularniejszy w okolicach Łodzi ośrodek narciarski. Warto tu jednak przyjechać również w cieplejsze dni, aby pospacerować lub pojeździć rowerem. Na terenie Góry Kamieńsk wytyczono trzy trasy rowerowe o łącznej długości 42 km.

Zalew Jeziorsko

A jeśli interesują cię wodne atrakcje Łodzi i okolic? Co warto zobaczyć w takiej sytuacji? Koniecznie Zalew Jeziorsko. To ogromnych rozmiarów zbiornik zaporowy utworzony na rzece Warcie. Jego część stanowi chroniony rezerwat przyrody — ostoja ptactwa wodnego. Pozostały obszar służy rekreacji. 

Znajdziesz tu pełną infrastrukturę do wypoczynku i… niewielu turystów nawet w szczycie letniego sezonu. Poza plażowaniem i pływaniem popularnością cieszą się sporty wodne. Rowery wodne, jachty, żaglówki —  na Jeziorsku dla nikogo miejsca nie zabraknie. To największy sztuczny zbiornik w województwie łódzkim i jeden z czterech największych w Polsce.

Rezerwat Przyrody Las Łagiewnicki

Jeszcze jednym pomysłem, co warto zobaczyć w okolicach Łodzi, jest Las Łagiewnicki na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Ta pozostałość po Puszczy Łódzkiej zachwyca naturalną, dziką naturą, wyżynnym krajobrazem oraz spokojnymi warunkami do spacerów i wycieczek rowerowych. Teren przecinają liczne ścieżki turystyczne, np. żółty szlak, Pętla Rowerowa po Lesie Łagiewnickim czy trasa wokół Rezerwatu Las Łagiewnicki. 

Po spacerze warto zaplanować obiad lub deser w Hotelu 500 Stryków. W menu hotelowej restauracji znajdziesz znane i lubiane dania kuchni polskiej i europejskiej. Ten hotel w okolicach Łodzi znajduje się przy autostradach A2 i A1. Jest więc doskonałym miejscem na krótki przystanek w drodze powrotnej z wycieczki, a także pomysłem, gdzie na weekend w Łódzkie się zatrzymać. Obiekt oferuje eleganckie, wygodne, w pełni wyposażone pokoje i apartamenty różnej wielkości. Wyruszysz stąd na kilka jednodniowych wycieczek w okolice Łodzi

2024-03-28 00:00:00

Jak zorganizować konferencję? Wyjaśniamy krok po kroku

2024-03-18 00:00:00
Jak zorganizować konferencję? Wyjaśniamy krok po kroku

Czeka Cię organizacja konferencji? To nie musi być trudne wyzwanie, o ile podejdziesz do niego metodycznie. Przygotowanie eventu wymaga wykonania kilku kroków od określenia grupy docelowej przez wybór lokalizacji po zadbanie o bezpieczeństwo wszystkich gości. Z artykułu dowiesz się, jak zorganizować konferencję.

Czeka Cię organizacja konferencji? To nie musi być trudne wyzwanie, o ile podejdziesz do niego metodycznie. Przygotowanie eventu wymaga wykonania kilku kroków od określenia grupy docelowej przez wybór lokalizacji po zadbanie o bezpieczeństwo wszystkich gości. Z artykułu dowiesz się, jak zorganizować konferencję.

Określ cel wydarzenia i grupę docelową

Organizację konferencji zacznij od sprecyzowania jej celu. Wydarzenie może służyć na przykład networkingowi, edukacji uczestników albo promocji produktu. Znając jego założenia, będziesz w stanie dobrze ukierunkować działania marketingowe, ustalić optymalną liczbę uczestników, stworzyć profil grupy docelowej.

Nazwanie swoich odbiorców, a następnie zbadanie ich oczekiwań jest kluczowe przy tworzeniu koncepcji wydarzenia. Poznaj motywacje do uczestnictwa. Rozeznaj się w preferowanej formie eventu oraz popularnych tematach.

Zaplanuj budżet

Kolejną ważną wskazówką, jak zorganizować konferencję, jest określenie wysokości budżetu. Powinien on przede wszystkim obejmować koszty sali konferencyjnej, a także cenę wyżywienia i transportu. Jeśli planujesz kilkudniowy event, uwzględnij opłaty za zakwaterowanie oraz ewentualne atrakcje pokonferencyjne.

Poza tym w budżet trzeba wliczyć planowane działania marketingowe i wynagrodzenia dla zespołu organizatorskiego. Wstępne oszacowanie wydatków pomoże w ustaleniu liczby uczestników oraz wysokości opłaty za wstęp. Ułatwi też wybór podwykonawców i lokalizacji.

Wybierz lokalizację

Przy wyborze miejsca konferencji zwróć uwagę na:

  • położenie obiektu: łatwość dojazdu, parking, okoliczne atrakcje; 
  • wielkość sali;
  • wyposażenie: wygodne krzesła, sprzęt multimedialny, nagłośnienie, dobre oświetlenie;
  • możliwość zamówienia na miejscu posiłków i noclegu.

Przykładem obiektu, który specjalizuje się w organizowaniu konferencji, jest Hotel 500 w Strykowie. Lokalizacja przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A2 oraz duży parking umożliwiają dogodny dojazd z każdego zakątka Polski. Do wynajęcia są zarówno kameralne sale konferencyjne w Łodzi dla 15-80 osób, jak i przestrzeń mieszcząca nawet 300 gości. Wybór 3 rodzajów układów pozwala na dostosowanie aranżacji do potrzeb konferencji. Na miejscu można skorzystać z projektora, flipchartu, mikrofonu i nagłośnienia oraz wi-fi. 

Ustal termin

Następnym etapem tego, jak zorganizować konferencję krok po kroku, jest ustalenie terminu wydarzenia. Powinno się to zrobić z co najmniej kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

Event najlepiej planować między marcem a końcem czerwca oraz początkiem września a końcówką listopada. Praktyka pokazuje, że konferencje do 300 osób mogą trwać 1 dzień, większe — co najmniej 2. Wybór dni w środku tygodnia zwiększa szansę na zapełnienie wolnych miejsc.

Wypromuj wydarzenie

Następnie pora wypromować wydarzenie. Wybierz do tego te kanały, w których znajdują się potencjalni uczestnicy. Dla przykładu młodzi ludzie szybciej dowiedzą się o evencie z reklamy w social mediach niż radiu, telewizji czy prasie, starsze pokolenie — przeciwnie.

Ponadto do promocji warto wykorzystać portale i magazyny branżowe. Możesz również rozważyć udział w podcaście albo wywiadzie, gdzie poinformujesz o konferencji. Zaangażuj też prelegentów oraz poprzednich uczestników w propagowanie informacji o wydarzeniu. 

Przeprowadź zapisy

Zainteresowanym odbiorcom stwórz możliwość wygodnego zarejestrowania się. W tym celu możesz uruchomić stronę internetową z formularzem zgłoszeniowym lub skorzystać z gotowego oprogramowania. Jeśli uczestnictwo w konferencji wymaga opłaty — dodaj system płatniczy.

O sprawną rejestrację uczestników musisz też zadbać w dniu wydarzenia. Przyjmowanie przybyłych znacznie przyspieszy skanowanie kodów QR. Jeśli jednak rozważasz oznaczanie obecności na listach, zatrudnij odpowiednią liczbę recepcjonistów na podstawie szacowanego czasu obsługi pojedynczego uczestnika oraz wszystkich gości.

Zadbaj o bezpieczeństwo

Niezależnie od tego, czy szukasz odpowiedzi, jak zorganizować konferencję naukową czy biznesową, musisz zadbać o bezpieczeństwo gości. Nie chodzi tu tylko o podstawowe zasady BHP, jak obecność gaśnicy czy wyjścia ewakuacyjnego. 

Bezpieczna sala pozostawia każdemu uczestnikowi co najmniej 2 m kw. przestrzeni. Ma też dostęp do światła dziennego. Oferuje ergonomiczne umeblowanie i jest wyposażona w klimatyzację. Te wszystkie kryteria spełnia Hotel 500 Stryków. Natomiast do dyspozycji osób niepełnosprawnych jest dostępna winda.

To najważniejsze zasady, jak zorganizować konferencję krok po kroku. Kieruj się nimi, a z sukcesem przygotujesz profesjonalne wydarzenie

2024-03-18 00:00:00

Rodzaje bankietów – angielski, zasiadany, amerykański. Czym się różnią?

2024-03-18 00:00:00
Rodzaje bankietów – angielski, zasiadany, amerykański. Czym się różnią?

Event biznesowy, impreza charytatywna, rodzinna uroczystość. Tego typu wydarzenia warto uczcić bankietem. To wystawne, oficjalne przyjęcie organizowane w różnych formach. Do najpopularniejszych należą: bankiet angielski, amerykański, zasiadany. Dowiedz się, na czym polegają rodzaje bankietów, czym się różnią, i na który z nich warto się zdecydować.

Event biznesowy, impreza charytatywna, rodzinna uroczystość. Tego typu wydarzenia warto uczcić bankietem. To wystawne, oficjalne przyjęcie organizowane w różnych formach. Do najpopularniejszych należą: bankiet angielski, amerykański, zasiadany. Dowiedz się, na czym polegają rodzaje bankietów, czym się różnią, i na który z nich warto się zdecydować.

Bankiet angielski — na czym polega?

Zacznijmy od tego, co to jest bankiet w stylu angielskim. To rodzaj eleganckiego przyjęcia, które odbywa się na stojąco. Zaczyna się zwykle ok. 20.00 i trwa do 3 godzin. W tym czasie goście samodzielnie częstują się przekąskami na zimno i ciepło, deserami oraz napojami, które są podawane w formie bufetu.

Bankietem stojącym można:

  • zwieńczyć lub rozpocząć spotkanie biznesowe (konferencję, zjazd, szkolenie),
  • elegancko pożegnać gości kongresu, 
  • zakończyć firmową integrację,
  • uczcić jubileusz.

Bankiety angielskie w niewielkim stopniu angażują kelnerów — ich zadanie sprowadza się do uzupełniania przekąsek w bufecie. Z tego powodu łatwo je zorganizować. Ich wadą jest jednak brak miejsc siedzących i gorących dań głównych.

Przyjęcia zasiadane — charakterystyka

Przeciwieństwem bankietu angielskiego jest zasiadany. Podczas tego rodzaju wydarzenia goście biesiadują na wyznaczonych dla siebie miejscach przy stołach. Aby uczestnicy mogli swobodnie nawiązać ze sobą kontakt wzrokowy, stoły ustawia się na kształt liter T, G, U lub E.

Tam są podawane wszystkie potrawy: zimne i ciepłe przekąski oraz dania główne. Menu nie jest tak różnorodne jak w przypadku przyjęć angielskich. Na stole znajduje się niewielka część potraw. Resztę na bieżąco serwują kelnerzy. Goście nie mają więc stałego dostępu do wszystkich dań przez całe przyjęcie.

Bankiety zasiadane trwają 3 godziny lub dłużej (np. w przypadku wesel). Odbywają się o dowolnej porze. Mogą więc obejmować obiad, śniadanie lub kolację. Ze względu na swój formalny charakter najczęściej honorują ważne, podniosłe wydarzenia takie jak uroczystości rodzinne czy duże eventy biznesowe.

Bankiet amerykański — czym się wyróżnia?

A co to bankiet w stylu amerykańskim? Łączy on dwa poprzednie rodzaje bankietów. Z tego powodu ma najbardziej uniwersalny charakter. Nadaje się np. na zakończenie konferencji, jubileusz, komunię, wesele czy chrzciny.

Na przyjęciu amerykańskim gościom serwuje się ciepłe posiłki przy stołach ustawionych w centrum sali albo pod ścianą. Jednocześnie cały czas mają oni do dyspozycji bufet z deserami, sałatkami i innymi zimnymi przekąskami.

Bankiet amerykański zaczyna się toastem lub ciepłym daniem. Następnie — aż do pojawienia się kolejnych potraw na gorąco — goście mogą dowolnie przemieszczać się między stołami, częstować przekąskami i zmieniać rozmówców. Choć zapewnia im to wygodę, jest wyzwaniem dla organizatorów i obsługi. Kelnerzy muszą na bieżąco uzupełniać bufet, a do tego regularnie podawać do stołów gorące dania.

Rodzaje bankietów — porównanie

Przyjęcie amerykańskie spośród wszystkich rodzajów jest najbardziej swobodne. Choć pasuje na każdą okazję, największą popularnością cieszy się w środowisku biznesowym. Z kolei na uroczystości rodzinne (wesela, chrzty, komunie, rocznice ślubu, urodziny) zaleca się przyjęcia zasiadane. Charakterystyka tych bankietów najlepiej odpowiada randze i formalnemu tonowi prywatnych wydarzeń.

Jeśli chodzi natomiast o bankiet stojący, sprawdza się on w przypadku eventów biznesowych. W tej formie zorganizujesz np. pokonferencyjny networking albo spotkanie zapoznawcze. Przyjęcie jest eleganckie i mało wymagające w organizacji. Nie wiąże się przy tym z dużymi kosztami, gdyż na niewielkiej przestrzeni może pomieścić dużo gości. Dobrym miejscem na tego typu wydarzenia jest np. dostępna w Hotelu 500 w Strykowie elegancka sala bankietowa. Łódź oraz zbieg autostrad A1 i A2 znajdują się niedaleko, co zapewnia wygodny dojazd. Sama sala może zaś pomieścić do 180 osób.

Przyjęcie amerykańskie, angielskie, zasiadane — na jakie się zdecydować?

Bankiet amerykański to najbezpieczniejszy wybór na każdą okazję. Hotel Stryków umożliwia aranżację przestrzeni według Twoich potrzeb z wykorzystaniem długich lub okrągłych stołów. Jeżeli natomiast zależy ci na formalnym, podniosłym charakterze wydarzenia, rozważ bankiet zasiadany. Elegancki wystrój, zastawa z porcelany i profesjonalna obsługa składają się na wyjątkową oprawę wydarzenia w naszym hotelu.

Bankiet to dobry sposób na podniesienie prestiżu organizatora, promocję eventu lub firmy, bądź zacieśnienie więzi między współpracownikami, partnerami biznesowymi czy członkami rodziny. Możliwości jego zorganizowania jest kilka. Którą z nich wybierzesz dla uczczenia swojego wydarzenia

2024-03-18 00:00:00

Witamy na nowej stronie WWW Hotel 500 w Strykowie.

2015-01-09 00:00:00
Witamy na nowej stronie WWW Hotel 500 w Strykowie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

2015-01-09 00:00:00

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, Serwis wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania, w tym przetwarzania danych dotyczących aktywności użytkownika oraz personalizacji reklam, oraz możliwość zmian ustawień plików cookies, znajdują się w Polityce prywatności.
Klikając ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE, wyrażasz zgodę na korzystanie z technologii takich jak cookies i na przetwarzanie przez J.W. Construction Holding Spółka Akcyjna, Radzymińska 326, 05-091, Ząbki , Twoich danych osobowych zbieranych w Internecie, takich jak adresy IP i identyfikatory plików cookie, w celach analitycznych i marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań, mierzenia ich skuteczności oraz przetwarzania danych użytkownika dla celów analitycznych). Zmiany ustawień plików cookies oraz szczegółowe preferencje dotyczące zgód możesz dokonać w ustawieniach.

Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności
Niezbędne pliki cookies

Pliki cookies niezbędne do działania usług dostępnych na stronie internetowej, umożliwiające przeglądanie ofert lub dokonywanie rezerwacji, wspierające mechanizmy bezpieczeństwa, m.in.: uwierzytelnianie użytkowników i wykrywanie nadużyć. Te pliki są wymagane do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Nie wymagają Twojej zgody.

Analityczne pliki cookies

Pliki cookies umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania przez użytkownika ze strony internetowej w celu optymalizacji jej funkcjonowania oraz dostosowania do oczekiwań użytkownika. Wyrażając zgodę na te pliki cookies, zgadzasz się na przetwarzanie danych dotyczących Twojej aktywności na stronie w celach analitycznych.

Marketingowe pliki cookies

Pliki cookies umożliwiające wyświetlanie użytkownikowi treści marketingowych dostosowanych do jego preferencji oraz kierowanie do niego powiadomień o ofertach marketingowych odpowiadających jego zainteresowaniom, obejmujących informacje dotyczące aktywności użytkownika, produktów i usług administratora strony i podmiotów trzecich. Zgoda na te pliki cookies oznacza, że Twoje dane mogą być używane do personalizacji reklam oraz analizy skuteczności naszych kampanii reklamowych.

Twoje preferencje nie zostały jeszcze zapisane