Pierwsza wizyta w saunie. Jak się przygotować?

2024-03-29 00:00:00
Pierwsza wizyta w saunie. Jak się przygotować?

W saunie obowiązują zasady, które służą bezpieczeństwu i komfortowi wszystkich uczestników saunowania. Koniecznie zapoznaj się z nimi przed pierwszą wizytą w saunie. Dzięki temu poczujesz się pewnie i bezpiecznie. Zatroszczysz się o swoje zdrowie, zadbasz o higienę oraz uszanujesz spokój innych osób. Oto jak przygotować się na pierwszy raz w saunie.

 

W saunie obowiązują zasady, które służą bezpieczeństwu i komfortowi wszystkich uczestników saunowania. Koniecznie zapoznaj się z nimi przed pierwszą wizytą w saunie. Dzięki temu poczujesz się pewnie i bezpiecznie. Zatroszczysz się o swoje zdrowie, zadbasz o higienę oraz uszanujesz spokój innych osób. Oto jak przygotować się na pierwszy raz w saunie.

Zjedz lekki posiłek

Po pierwsze: zwróć uwagę na dietę. W ferworze przygotowań łatwo o niej zapomnieć. A w dużej mierze decyduje ona o samopoczuciu podczas saunowania.

Przed wejściem do sauny nie możesz być ani głodny, ani przejedzony. Z tego powodu ostatni posiłek zjedz ok. 1,5-2 godziny przed wizytą. Organizm zdąży w tym czasie strawić pokarm. Zwłaszcza jeśli sięgniesz po danie sycące, ale lekkostrawne. To może być owsianka z owocami, jajecznica, sałatka z kurczakiem czy kanapka z indykiem. Dobrym wyborem okaże się też budyń albo naleśniki na słodko.

Poza tym pamiętaj o nawodnieniu. Postaraj się wypić przynajmniej 1 l wody przed wyjściem z domu.

Przygotuj ciało do saunowania

Kolejne przygotowania czekają cię już na miejscu. Zacznij od dokładnego oczyszczenia swojego ciała.

  • Weź prysznic i dokładnie osusz skórę. 
  • Jeśli nie zmyłaś makijażu przed wyjściem z domu — zrób to teraz. W przeciwnym razie rozmywający się pod wpływem wilgoci i wysokiej temperatury make-up może podrażnić skórę twarzy i oczy.
  • Zdejmij biżuterię oraz zegarek.

Zadbaj o niezbędne wyposażenie

Zgodnie z tradycją z sauny powinno się korzystać nago i bez klapek (zostaw je w bezpiecznej odległości od wejścia do sauny). 

Pierwszy raz na saunie w negliżu może jednak krępować. Warto wtedy zaopatrzyć się w kilt saunowy lub strój kąpielowy z naturalnego materiału. W takim przypadku nie potrzebujesz ręcznika do okrycia, ale miej jeden do podłożenia pod ciało. Jeśli natomiast zdecydujesz się na saunowanie nago, zabieraj ze sobą trzy ręczniki: do podłożenia pod ciało, okrycia się i pod stopy. Niektórzy decydują się również na założenie specjalnego czepka chroniącego przed przegrzaniem głowy. W razie wątpliwości, z jakim ekwipunkiem wejść do sauny, zapoznaj się z regulaminem lub poproś o pomoc obsługę.

Uszanuj innych uczestników saunowania

Podczas pierwszej wizyty w saunie zajmij miejsce na najniższej ławce, ze względu na to, że panuje tam najmniejsza temperatura. Jeśli przebywają z tobą inni ludzie, nie staraj się ich zagadywać luźną rozmową. W saunie powinna panować cisza. To czas na to, aby wsłuchać się w swoje ciało, zwrócić do wnętrza, odpuścić napięcia. Jeśli przychodzisz z bliską osobą, możesz pozwolić sobie na krótką i cichą wymianę zdań, ale upewnij się, że nie przeszkadzasz pozostałym.

Z szacunku do innych nie polewaj kamieni ani nie dodawaj aromatycznych olejków bez uzgodnienia. O ile czujesz się dobrze, pozostań w saunie zalecany czas, aby uniknąć niepotrzebnego zamieszania częstym wchodzeniem i wychodzeniem.

Pamiętaj o trzech fazach saunowania

Jeden seans powinien trwać maksymalnie 10 minut (zwłaszcza gdy jesteś pierwszy raz w saunie). Po tym czasie opuść kabinę i stopniowo, z uważnością schłódź swoje ciało pod prysznicem, zaczynając od stóp. Następnie osusz skórę i odpocznij na leżaku przez kwadrans. Pamiętaj, aby uzupełnić płyny! 

Jeżeli czujesz się na siłach, możesz powtórzyć seans. Ponownie uwzględnij trzy fazy saunowania: nagrzewanie w saunie, ochładzanie pod prysznicem, odpoczynek w wyznaczonym do tego miejscu.

Wybierz miejsce do saunowania

Sauna stała się bardzo popularnym sposobem na odprężenie i zadbanie o siebie. Jednym z miejsc położonych blisko natury, jest Hotelu 500 w Zegrzu, który oferuje szerokie możliwości wellness i rekreacji, w tym korzystanie z sauny, co stanowi jedną z głównych atrakcji obiektu. Jest to idealne miejsce na wypoczynek zarówno podczas wakacji, jak i weekendowego wypadu za miasto. Oferta hotelu z sauną spełnia oczekiwania tych, którzy pragną połączyć relaks z aktywnym wypoczynkiem. Wybór Hotelu 500 w Zegrzu gwarantuje pobyt w miejscu, które z myślą o swoich gościach przygotowało kompleksową ofertę zapewniającą odprężenie i regenerację.

2024-03-29 00:00:00

Gdzie jechać nad jezioro w Polsce? Zaplanuj magiczny wyjazd

2024-03-29 00:00:00
Gdzie jechać nad jezioro w Polsce? Zaplanuj magiczny wyjazd

Wypad nad jezioro to świetny sposób, aby oderwać się od zgiełku miasta i codziennej rutyny. Możesz tu spędzić czas leniwie albo aktywnie — tak jak lubisz najbardziej. Wybraliśmy kilka najciekawszych kierunków, gdzie warto pojechać nad jezioro w Polsce.

Wypad nad jezioro to świetny sposób, aby oderwać się od zgiełku miasta i codziennej rutyny. Możesz tu spędzić czas leniwie albo aktywnie — tak jak lubisz najbardziej. Wybraliśmy kilka najciekawszych kierunków, gdzie warto pojechać nad jezioro w Polsce.

Jezioro Krutyńskie na Mazurach

Gdzie nad jezioro? Koniecznie do królestwa polskich jezior, czyli na Mazury. Poza dobrze znanymi zbiornikami: Mamry, Śniardwy, Niegocin, warto odwiedzić mniej popularne lokalizacje. 

Nasza propozycja to Jezioro Krutyńskie. Znajduje się w sercu Mazurskiego Parku Krajobrazowego, w otoczeniu malowniczych lasów Puszczy Piskiej. O jego atrakcyjności decyduje jednak przede wszystkim położenie na najpiękniejszym nizinnym szlaku kajakowym Europy — rzece Krutyni. Zdecydowanie warto przemierzyć jego wody kajakiem, aby zanurzyć się w zielonym otoczeniu i spokoju tego miejsca.

Jezioro Ostrzyckie na Kaszubach

Kraina Tysiąca Jezior — Kaszuby — to kolejna ciekawa propozycja, gdzie pojechać nad jezioro. Jednym z najbardziej atrakcyjnych zbiorników jest tutaj Jezioro Ostrzyckie. Zielone otoczenie, urokliwe wysepki i rozwinięta infrastruktura turystyczna tworzą doskonałe warunki dla miłośników aktywnego wypoczynku. 

Poza pływaniem i plażowaniem istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego. Odbywają się też rejsy statkiem turystycznym. Jezioro Ostrzyckie stanowi część tzw. Pętli Raduńskiej — kilku połączonych ze sobą jezior, które można przepłynąć np. kajakiem czy rowerem wodnym.

Jezioro Lubie na Pojezierzu Drawskim

Pozostańmy jeszcze na północy Polski, aby odwiedzić Jezioro Lubie na Pojezierzu Drawskim. Niewiele osób mogło o nim słyszeć. A to jeden z największych, najpiękniejszych i najczystszych akwenów w tym regionie (a może i w całym kraju). 

Dzika przyroda oraz spokojna atmosfera przyciągają tych turystów, którzy szukają pomysłu, gdzie warto pojechać nad jezioro w Polsce, aby odpocząć od rozpędzonej codzienności. Nad Lubiem czas płynie wolniej, a jego rytm wyznacza falowanie wód i szum wiatru. 

Wiatry sprzyjają szczególnie żeglarzom i windsurferom. Choć możesz tu również popływać, wypocząć na brzegu albo wsiąść w kajak i wyruszyć słynnym szlakiem im. ks. kardynała Karola Wojtyły na rzece Drawie.

Zalew Zegrzyński

Jezioro Zegrzyńskie powstało jako zbiornik retencyjny na Narwi. A dziś stanowi ulubione miejsce wypadowe mieszkańców Warszawy oraz okolic. Zdecydowanie warto je jednak odwiedzić także z dalszych zakątków Polski. Zarezerwuj hotel nad jeziorem i ciesz się błogim wypoczynkiem!

Hotel 500 Zegrze znajduje się nad samym brzegiem zalewu. Każdy spędzony tu dzień przywita cię więc widokiem na zbiornik otoczony zielenią, usiany plażami i wypełniony po brzegi atrakcjami. Nad Jeziorem Zegrzyńskim czekają:

  • kąpieliska, 
  • wypożyczalnie łódek, kajaków, skuterów wodnych, sprzętu do windsurfingu, 
  • boiska do gier zespołowych,
  • piesze i rowerowe szlaki. 

Nie musisz wsiadać w samochód, aby popływać czy wybrać się na kajaki Zegrze. Po całym dniu aktywnego wypoczynku w hotelu będzie na ciebie czekał dobrze wyposażony pokój z komfortowymi łóżkami. Możesz również skorzystać z restauracji, w której uzupełnisz zapasy energii pysznymi daniami kuchni europejskiej. 

Jezioro Nyskie w Dolinie Nysy Kłodzkiej

Nie trzeba jechać za granicę, żeby poczuć się jak na luksusowych wakacjach nad riwierą. Zaplanuj pobyt nad Jeziorem Nyskim! Malowniczy zbiornik nie bez powodu zyskał miano Nyskiej Riwiery. Z plaży roztacza się widok na rozległe, błękitno-szamaragdowe wody, nad którymi czuwają zbocza Gór Opawskich i Rychlebskich Hor. 

Na miejscu działa strzeżona plaża rodem z zagranicznego kurortu. Możesz spędzić czas na pływaniu, przejażdżkach rowerem wodnym, rejsie statkiem turystycznym, grze w siatkówce czy leniwym plażowaniu. Jest tu dostępna bogata oferta gastronomiczna oraz wypożyczalnie sprzętu wodnego.

Jezioro Solińskie w Bieszczadach

Świetną propozycją, gdzie na wakacje nad jeziorem jechać, jest również romantyczne Jezioro Solińskie. Położony w Bieszczadach sztuczny zbiornik wodny słynie z potężnej 82-metrowej zapory. A od niedawna rozsławia go również nowo wybudowana kolejka gondolowa. Teraz możesz podziwiać akwen z lotu ptaka! 

Zobaczysz z tej perspektywy statki turystyczne leniwie przemierzające taflę jeziora, zapalonych kitesurferów i plażowiczów wypoczywających na piaszczystych plażach. 

Możliwości spędzenia wolnego czasu nad jeziorem nie brakuje — tylko od ciebie zależy, które z nich wybierzesz dla siebie.

2024-03-29 00:00:00

Jak zorganizować szkolenie? 6 rzeczy, o których musisz pamiętać

2024-03-18 00:00:00
Jak zorganizować szkolenie? 6 rzeczy, o których musisz pamiętać

Przygotowywanie szkoleń to zadanie logistyczno-organizacyjne. Wymaga m.in. poznania grupy docelowej, wyboru miejsca i dobrej promocji. Masz pomysł na szkolenie, ale brakuje ci doświadczenia w realizacji takich wydarzeń? Dowiedz się, jak zorganizować szkolenie z sukcesem.

Określ cel szkolenia

Organizowanie szkoleń powinno się zacząć od wyznaczenia celu. Określ temat wydarzenia, aby przyciągnąć właściwe osoby. Sprecyzuj, jaką wiedzę, umiejętności i kompetencje chcesz rozwinąć u uczestników.

Dla przykładu szkolenie z wiedzy specjalistycznej, np. z zakresu księgowości czy zarządzania, zainteresuje małą grupę osób zajmujących się tym na co dzień. Rozwój kompetencji miękkich, takich jak komunikacja interpersonalna, będzie użyteczny dla managerów, pracowników HR i każdego, kto potrzebuje takich umiejętności w swoim zawodzie

Poznaj grupę docelową

W kolejnym kroku postaraj się lepiej poznać odbiorców. Zbadaj, jakie są ich najpilniejsze potrzeby. Dowiedz się, jaką formę szkolenia preferują. Sprawdź ich poziom wiedzy.

W tym celu warto przeprowadzić ankietę w miejscach, gdzie znajdują się potencjalni uczestnicy. To mogą być grupy na Facebooku albo korporacje. Wskazówek dostarczy również obserwacja działań konkurencji, a także rozmowa z przedstawicielami grupy docelowej na networkingach.

Zebrane wyniki są cenną wskazówką, jak zorganizować szkolenie, które przyciągnie tłumy. Wykorzystaj je przy planowaniu treści, sposobu komunikacji oraz metod szkoleniowych.

Wybierz formę szkolenia

Niedawna pandemia oraz rozwój technologii spopularyzowały nowe możliwości przeprowadzania szkoleń. Takie wydarzenia coraz częściej odbywają się w formie:

  • on-line — uczestnicy komunikują się ze sobą z różnych miejsc za pośrednictwem internetu;
  • hybrydowej — część uczestników bierze udział w sali szkoleniowej, a część łączy się z nimi przez internet.

Nadal najbardziej efektywne pozostają jednak szkolenia stacjonarne na sali. W porównaniu do dwóch poprzednich niwelują ryzyko problemów technicznych. Gwarantują też wyższy poziom skupienia. Sprzyjają nawiązaniu relacji i wymianie doświadczeń między uczestnikami. Szukasz atrakcyjnego miejsca na szkolenie pod Warszawą? Hotel 500 Zegrze oferuje nowoczesne, profesjonalnie wyposażone sale szkoleniowe. Mazowieckie to gwarancja wygodnego dojazdu i atrakcyjnej lokalizacji dla osób z całej Polski!

Zaplanuj agendę

Następnym elementem tego, jak organizować szkolenia, jest stworzenie harmonogramu. Powinien on obejmować:

  • listę kolejno poruszanych tematów,
  • krótki opis wystąpień,
  • nazwiska prelegentów,
  • czas trwania poszczególnych punktów wydarzenia.

Koniecznie uwzględnij też przerwy na kawę i lunch oraz networking. Gotową agendę wyślij uczestnikom wydarzenia przed szkoleniem.

Zaangażuj szkoleniowców

To, kogo zaangażujesz do prowadzenia szkolenia, wpłynie na zainteresowanie wydarzeniem i jego późniejszy sukces.

Eksperta najlepiej poszukać samodzielnie. Będziesz mógł osobiście poznać specjalistę, zaznajomić się dogłębnie z jego umiejętnościami i metodami pracy. W tym celu warto brać udział w konferencjach szkoleniowych i obserwować prelegentów. Innym sposobem jest nawiązanie współpracy z profesjonalną firmą, która wyznaczy własnego eksperta do przeprowadzenia szkolenia.

Wybierz miejsce na szkolenie

Atrakcyjna lokalizacja, nowoczesny sprzęt multimedialny, wygodne warunki — to wszystko powinna zapewniać idealna sala szkoleniowa. Położenie blisko dużego miasta gwarantuje wygodę dojazdu, a bliskość natury sprzyja kreatywności, nauce i rozwojowi. Umożliwia też przyjemne spędzenie przerw czy zorganizowanie atrakcji po szkoleniu. Z myślą o takich udogodnieniach powstał Hotel 500*** Premium Zegrze — obiekt biznesowy pod Warszawą nad Jeziorem Zegrzyńskim.

Do dyspozycji gości są różnej wielkości sale przystosowane do prowadzenia szkoleń. Najmniejsza pomieści kilka osób, największa — ponad 220 gości. W każdej sali dodatkowo znajduje się profesjonalny sprzęt audiowizualny i nagłaśniający oraz pomocne akcesoria. Istnieje też możliwość poczęstunku w przerwach oraz pikniku, kolacji grillowej czy regat po zakończeniu szkolenia.

Wypromuj szkolenie

Gdy wydarzenie jest już zaplanowane, pora na ostatni etap tego, jak zorganizować szkolenie krok po kroku: promocję wydarzenia. Możesz: 

  • wypuścić płatne reklamy w mediach społecznościowych;
  • informować o szkoleniu w grupach tematycznych na Facebooku;
  • wysłać informację o szkoleniu do firm, których pracownicy mogą być zainteresowani tematem;
  • zaangażować prelegentów w promocję; 
  • umieścić ogłoszenie w czasopiśmie branżowym.

Organizowanie szkoleń krok po kroku z uwzględnieniem odpowiedniego miejsca i aktywnej promocji zwiększa szanse na sukces wydarzenia

2024-03-18 00:00:00

Jak zorganizować warsztaty dla firmy? Sprawdź nasze pomysły!

2024-03-18 00:00:00
Jak zorganizować warsztaty dla firmy? Sprawdź nasze pomysły!

Ciekawie przeprowadzone warsztaty angażują uczestników i dostarczają korzyści wszystkim stronom. Słuchacze zyskują wiedzę i umiejętności, prelegent buduje swój wizerunek eksperta, a firma sprawniej się rozwija. O sukcesie wydarzenia decyduje jednak nie tylko doświadczenie prowadzącego, ale też dobór tematu czy wybrane miejsce. Dowiedz się, jak zorganizować warsztaty, które porwą odbiorców.

Określ cel warsztatów

Przygotowania należy zacząć od określenia celu warsztatów. Wyznacza on rezultaty, jakie mają osiągnąć uczestnicy. Wskazuje, co słuchacze powinni wiedzieć, potrafić, myśleć i czuć po zakończeniu szkolenia. Dobrze określone cele są konkretne i mierzalne. Dzięki temu po warsztacie będziesz w stanie powiedzieć, czy założone efekty zostały osiągnięte.

Wymagania najlepiej sprecyzować w oparciu o potrzeby odbiorców, ich poziom wiedzy i kompetencji. Warto przyjrzeć się:

  • pracy zespołu, 
  • sposobowi komunikacji, 
  • nastawieniu do obowiązków, 
  • umiejętności radzenia sobie ze stresem i sytuacjami kryzysowymi. 

Można dodatkowo przeprowadzić wywiady i ankiety z pracownikami.

Ustal temat warsztatów

Mając sprecyzowany cel, łatwiej będzie też wybrać temat warsztatów i dopasować do niego metody szkoleniowe. Z pomocą przychodzą nie tylko informacje na temat uczestników, ale i aktualne trendy na rynku. 

Szkolenie może mieć charakter: zawodowy, rozwojowy, managerski czy sprzedażowy. W obecnych czasach największą popularnością cieszą się warsztaty z zakresu:

  • zarządzania projektami, 
  • zarządzania zespołem,
  • komunikacji w zespole.

Rośnie również zapotrzebowanie na wydarzenia warsztatowe związane z nowymi technologiami. Cyberbezpieczeństwo, bazy danych, języki programowania znajdują rzesze zainteresowanych. 

Aktualne tendencje podpowiadają, jak zorganizować warsztaty, które pomogą rozwinąć najbardziej pożądane kompetencje. Mogą być też wartościową wskazówką, jakie obszary w firmie wymagają poprawy lub rozwoju.

Wybierz ekspertów

Na efektywność szkolenia w dużej mierze wpływa wybór odpowiedniego prowadzącego. To nie musi być koniecznie osoba o znanym nazwisku. Ważne, aby prelegent był specjalistą w swojej dziedzinie, praktykiem i pasjonatem jednocześnie. Dzięki temu będzie w stanie z zaangażowaniem przekazać wiedzę i zarazi odbiorców swoją charyzmą. Sprawdź zatem nie tylko doświadczenie eksperta, ale też sposób prowadzenia warsztatów. 

Dobry szkoleniowiec:

  • właściwie artykułuje i moduluje swoje wypowiedzi;
  • angażuje uczestników do interakcji;
  • dogłębnie bada cel i zmierza do jego osiągnięcia;
  • działa według spójnego harmonogramu;
  • potrafi nawiązać więź z odbiorcami.

Przy wyborze trenera warto kierować się rekomendacjami osób z branży. Specjalistów możesz szukać na grupach facebookowych. Istnieją też strony zrzeszające ekspertów z różnych branż. 

Sprawdź, jak zorganizować warsztaty pod względem logistycznym

Organizacja warsztatów to również wyzwanie logistyczne. Wydarzenie zdecydowanie warto przeprowadzić poza biurem, w przyjemnym otoczeniu i profesjonalnych warunkach. Sala powinna nie tylko zapewniać odpowiednią liczbę miejsc, ale też zdrowe oświetlenie, układ sprzyjający pracy warsztatowej oraz nowoczesne wyposażenie. 

Flipchart, papier, markery, rzutnik LCD, ekran — to tylko najważniejsze elementy, jakie oferuje Hotel 500*** Premium Zegrze. Obiekt dysponuje salami o różnych rozmiarach i układach, który dopasujesz do potrzeb swojego wydarzenia. Komfortowi i efektywności nauki sprzyjają tu dodatkowo dzienne oświetlenie, smaczny poczęstunek oraz widok na Jezioro Zegrzyńskie. Położenie obiektu również przemawia za tym, aby organizować tu eventy firmowe. Warszawa znajduje się w odległości zaledwie 40 km.

Wybierając obiekt specjalizujący się w szkoleniach biznesowych, nie musisz samodzielnie zajmować się organizacją. Polegasz na doświadczeniu hotelowego zespołu. Pracownicy udostępnią sprzęt audiowizualny, obsłużą lunch i przerwy kawowe. Zorganizują też atrakcje po zakończeniu warsztatu. 

Wypromuj wydarzenie

Organizując warsztaty, musisz wziąć pod uwagę konieczność ich promocji. Informację o wydarzeniu warto rozesłać nie tylko wśród zainteresowanych pracowników firmy. Możesz opublikować reklamę w lokalnej prasie lub magazynie branżowym odpowiadającym profilem tematyce warsztatów. Niezawodnym kanałem są również media społecznościowe. Utwórz wydarzenie, zaplanuj jego reklamę i poinformuj o nim w grupach tematycznych na Facebooku.

Zadanie, jak zorganizować warsztaty dla firmy, nie musi być trudne, a może przynieść wiele korzyści. Kieruj się wskazówkami i stwórz wydarzenie, które zachwyci uczestników

2024-03-18 00:00:00

Witamy na nowej stronie WWW Hotel 500 w Zegrzu.

2015-01-21 00:00:00

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

2015-01-21 00:00:00

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, Serwis wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania, w tym przetwarzania danych dotyczących aktywności użytkownika oraz personalizacji reklam, oraz możliwość zmian ustawień plików cookies, znajdują się w Polityce prywatności.
Klikając ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE, wyrażasz zgodę na korzystanie z technologii takich jak cookies i na przetwarzanie przez J.W. Construction Holding Spółka Akcyjna, Radzymińska 326, 05-091, Ząbki , Twoich danych osobowych zbieranych w Internecie, takich jak adresy IP i identyfikatory plików cookie, w celach analitycznych i marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań, mierzenia ich skuteczności oraz przetwarzania danych użytkownika dla celów analitycznych). Zmiany ustawień plików cookies oraz szczegółowe preferencje dotyczące zgód możesz dokonać w ustawieniach.

Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności
Niezbędne pliki cookies

Pliki cookies niezbędne do działania usług dostępnych na stronie internetowej, umożliwiające przeglądanie ofert lub dokonywanie rezerwacji, wspierające mechanizmy bezpieczeństwa, m.in.: uwierzytelnianie użytkowników i wykrywanie nadużyć. Te pliki są wymagane do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Nie wymagają Twojej zgody.

Analityczne pliki cookies

Pliki cookies umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania przez użytkownika ze strony internetowej w celu optymalizacji jej funkcjonowania oraz dostosowania do oczekiwań użytkownika. Wyrażając zgodę na te pliki cookies, zgadzasz się na przetwarzanie danych dotyczących Twojej aktywności na stronie w celach analitycznych.

Marketingowe pliki cookies

Pliki cookies umożliwiające wyświetlanie użytkownikowi treści marketingowych dostosowanych do jego preferencji oraz kierowanie do niego powiadomień o ofertach marketingowych odpowiadających jego zainteresowaniom, obejmujących informacje dotyczące aktywności użytkownika, produktów i usług administratora strony i podmiotów trzecich. Zgoda na te pliki cookies oznacza, że Twoje dane mogą być używane do personalizacji reklam oraz analizy skuteczności naszych kampanii reklamowych.

Twoje preferencje nie zostały jeszcze zapisane